Sitemap | نقشه ی سایت
[ صفحه اصلی | عضویت در سایت | ورود به سایت | قیمت خطوط اختصاصی | ویژگیها و امکانات سامانه | مستندات وب سرویس | بلک لیست ( لیست سیاه ) چیست ؟ ]

افزایش موجودی ارسال پیامک تکی گروه پیامک ها وب سرویس پشتیبانی

  ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی به دکل ( BTS ) ایرانسل

\"ارسال ارسال پیامک تبلیغاتی به دکل های ایرانسل ( BTS )  

با استفاده از این سرویس می توان به موبایل های حاضر (فعال) در دکل های ایرانسل (BTS) منطقه مورد نظر پیام های تبلیغاتی ارسال نمود و با توجه به فراهم بودن این قابلیت منحصر به فرد برای کلیه شهرهای ایران، امکان ارسال به افراد حاضر در یک موقعیت خاص در همه مناطق و موقعیت های کشور وجود دارد.
لازم به ذکر است که پیش از این فقط امکان ارسال پیامک به موبایل هایی که در یک منطقه خاص جغرافیایی که قبوض آنها توزیع می گردید (بر اساس کدپستی) و فقط برای همراه اول میسر بود که طی قرارداد منعقده بین این شرکت و شرکت ایرانسل از این پس می توان به موبایل های حاضر در یک یا چند منطقه مورد نظر پیامک ارسال نمود.
قابل توجه است که روش BTS ارسال بر اساس شماره همراه و یا پیش شماره تلفن همراه نمی باشد و فقط اس ام اس به کسانی ارسال می گردد که در منطقه مورد نظر قرار دارند و می تواند از رنج شماره های ۰۹۳۵-۰۹۳۶-۰۹۳۷-۰۹۳۸-۰۹۳۳-۰۹۳۹- ۰۹۳۰ و در کل تمامی پیش شماره های ایرانسل (دائمی یا اعتباری) باشند.

 

حداقل سفارش برای این سرویس 50 هزار دریافت کننده در هر بار سفارش میباشد . 

لیست قیمت هزینه ارسال پیامک انبوه : 
 
حداقل تعداد پیامک ارسالی پیامک فارسی ( 69 حرف ) پیامک انگلیسی ( 160 حرف ) گزارش ارسال هزینه کلی ارسال سفارش آنلاین
50 هزار پیامک  105 ریال  105 ریال  در صورت درخواست مشتری 5,250,000 ریال 0311-2664442
 
نکته : به قیمت های فوق 8% مالیات ارزش افزوده نیز اضافه خواهد شد .
لازم به یادآوری است که پیش از این امکان ارسال پیامک به موبایل های ایرانسل در استان یا یک شهر خاص نیز میسر گردیده بود که تا به امروز هیچ بانک اطلاعات معتبری در رابطه با موبایل های ایرانسل یک شهر، در اختیار شرکت ها قرار نگرفته است و ارسال این چنین پیامک هایی فقط توسط شرکت ایرانسل صورت می پذیرد. شایان ذکر است که پس از ارسال پیام کوتاه، گزارش ارسال توسط شرکت ایرانسل در اختیار این شرکت قرار گرفته و متعاقبا و بر اساس درخواست مشتری این گزارش در اختیار وی قرار خواهد گرفت.
 
روش ارسال : محدوده جغرافیایی موردنظر مشترک 24 ساعت قبل از زمان ارسال بررسی و شماره های موجود در آن محدوده ذخیره میشوند و پس از 24 ساعت به شماره های ذخیره شده پیامک موردنظرم مشترک ارسال خواهد شد .